Kdo jsem

Jsem žena, kterou baví tančit, tvořit, být v přírodě a setkávat se s blízkými lidmi. Miluji Život a to, jak neomezeně možností poskytuje a jak neomezeně mohu tvořit a vyvíjet se. Někdy to stojí dost práce, odvahy a důvěry..bez toho by to však nebylo takové dobrodružství. Vnímám Život jako cestu, kterou jsem si vybrala a za kterou jsem ohromně vděčná.

Vyrůstala jsem v Praze mezi paneláky, zároveň však blízko přírody. Díky těmto podmínkám jsem mohla dělat v podstatě cokoliv, setkávat se s kamarády, chodit na různé kroužky a zároveň být stále v kontaktu s tím, co je mi blízké, s přírodou.

Po vysoké škole, která pro mě byla nesnadným úkolem - nejsem rozhodně studijní a vysokoškolský typ, tedy alespoň ne v systému, ve kterém jsem měla možnost být - jsem odešla z Prahy do přírody. Na farmu, kde jsem si užívala svobody, volnějšího režimu, přírody, samoty a zároveň fyzickou práci - práci s tělem, která mě tak baví.

Profesně jsem fyzioterapii stále poskytovala, méně však, než v Praze. Potřebovala jsem po těch letech na škole pracovat i trochu jinak, jinde a zároveň jsem vnímala, že mi něco chybí, že chci nabízet ještě trochu něco jiného, než jsem doposud znala. Odchod z Prahy zpětně vnímám jako jeden z těch zásadních životních kroků, který mimo jiné poskytl prostor na takové ty "osudové náhody". Na momenty, které přijdou jen tehdy, když jim dá člověk prostor.

..A jedna z nich byla nabídka dvouleté školy, jež vyučuje a předává umění, poznatky a znalosti tradiční péče o ženu v těhotenství, po porodu, ale i v jakémkoliv jiném období (menarché, menopauza, ztráta miminka a podobně). Rozhodla jsem se do toho jít a již po prvním víkendu jsem věděla, že TO JE TO, co chci propojit s fyzioterapií..! To, co mi chybělo.

Od té doby je gynekologická fyzioterapie a péče o ženy něco, co mě baví a zároveň dává smysl a téměř neomezený prostor pro růst. Po mimopražském "výletu" jsem nyní zpět v Praze a nabízím tak tyto služby ženám v této lokalitě.

Kromě fyzioterapie miluju jakékoliv jiné kreativní tvoření rukama, zpěv a práci s hlasem, přírodu, hudbu, koncerty, setkávání s lidmi, oheň, bubnování a taky dobré jídlo, historická centra měst a sem tam trochu kultury:)